В Оболонському суді слухають “справу Януковича”. Азаров скиглить

В Оболонському районному суді Києва триває розгляд справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича у державній зраді.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, процес веде колегія суддів у складі головуючого Владислава Дев’ятка, Констянтина Васалатія і Максима Тітова.

Сьогодні сторона захисту продовжує виступи у судових дебатах. Слово має “платний адвокат Януковича Олександр Байдик, який уже шосте засідання поспіль виголошує свою промову, розпочату ще 13 вересня. Судом заплановано, що Байдик має закінчити свою промову до 5 жовтня. Потім ще на трьох засіданнях – 5, 8 і 10 жовтня, – має читати свою промову у дебатах адвокат Горошинський. Суд також визначив, що 12 жовтня на засіданні має сказати останнє слово обвинувачений Віктор Янукович”.

За цим процесо пильно слідкують посіпаки Януковича, які знайшли прихисток під боком Кремля. Зокрема Микола Азаров рекламує на своїй сторінці у Фейсбуку рашівський фільм «Покушение на Президента» і усіляко ганить Україну. Азарову не подобається навіть те, що російські телеканали запрошують на шоу… проросійських експертів з України. Він обурюється, що вони “добрые полчаса обливали нашу страну всевозможными помоями”. Для Азарова “наша страна” – диктаторська Росія.  У коментарях до посту Азарова якийсь Максим Березовський  дорікнув йому: “К вам, Николай Янович, никаких претензий быть не может. Вами пожертвовал Янукович, не ясно ради чего…”

Зате до Азарова є великі претензії в українців, за ним давно плаче в’язниця.

Малюнок Андрія Петренка

На цю тему також читайте:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *