Уперше з часу президентства Зеленського його дії не схвалюють більше людей, аніж схвалюють

У червні 2020 року 38% українців схвалювали дії та заяви президента Володимира Зеленського, тоді як 45% не схвалювали. У травні 2020 року ці показники складали 47% і 37% відповідно.

Про це свідчить нове опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Переважання несхвального ставлення над схвальним КМІС виявив уперше з часу перебування Зеленського на посаді президента.

«Різниця між часткою тих, хто схвалює дії та заяви президента, та часткою тих, хто не схвалює, вперше за останній рік стала від’ємною і становила мінус 7 відсоткових пунктів», — уточнює соціологічна служба.

Водночас ставлення до діяльності Кабінету міністрів і Верховної Ради, як і раніше, залишається передусім негативним. У червні 2020 року позитивно дії уряду оцінювали 23% опитаних, а негативно — 59%. Для парламенту відповідні показники складають 21% і 62%.

Що стосується оцінки кримінальних проваджень проти п’ятого президента України Петра Порошенка, то 51% українців, які взяли участь в опитуванні, вважають їх «покаранням за порушення закону і боротьбою за справедливість», а 30% — «політичним переслідуванням Порошенка чинною владою». 19% сказали, що їм важко відповісти на це питання.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *