Уляна Супрун розповіла про шкоду смартфонів. Час відкривати передачу на телебаченні?

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка оголосила справжню війну радянським міфам у медицині, оприлюднила у Фейсбуку чергову порцію “корисних порад”. Зокрема написала, що перед сном шкідливо користуватися смартфонами і планшетами.

“Чому іноді буває важко заснути? Відповідь може бути буквально у вас під носом – ваш смартфон (або інший гаджет, з якого ви читаєте цей пост).

Дослідження говорять, що користування нашими улюбленими гаджетами вночі може порушувати сон. Це відбувається через те, що з екранів смартфона, планшета, ноутбука, тощо на нас падає синє світло, що пригнічує вироблення в організмі мелатоніну – гормону, який допомагає заснути.

А коли ми не спимо потрібну кількість годин (для здорової дорослої людини потрібно не менше 7 годин сну на добу), ми підвищуємо ризик захворіти, мати депресію, діабет та серцево-судинні хвороби.

Тому Гарвардська медична школа радить за 2-3 години перед сном не користуватися гаджетами.
Краще поспілкуйтеся з близькими людьми. Це принесе більше користі вашому здоров’ю та вашій родині”, – пише американська “реформаторка”.

Нагадаємо, днями Уляна Супрун розповідала на своїй сторінці у соцмережі, що ефлектрофорез не корисний, закликала не боятися “сидіти на холодному” і “протягів“, давала поради як не травмуватися під час ранкової пробіжки, а також переконувала, що таких хвороб як “вегето-судинна дестонія” і “дисбактеріоз” не існує.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *