Українцям пропонують розказати про кращих лікарів

Всеукраїнська нагорода за професіоналізм і милосердя «Орден Святого Пантелеймона» матиме шосту номінацію – її запропонувала Поважна рада відзнаки, тому номінація так і називатиметься: «Вибір Поважної ради».

«Мало хто розуміє ціну служіння. Тому ми допомагаємо українському суспільству побачити лікарів, які служать потребуючому хворому», – сказав про нагороду Блаженніший Святослав (Шевчук), який є членом Поважної ради відзнаки.

Рішення запровадити ще одну номінацію продиктовано тим, що не всі медичні заклади та громади отримали достатньо інформації, аби запропонувати свої кандидатури на нагородження орденом у встановлений раніше термін.

Правила подачі на номінацію «Вибір Поважної ради» наступні. Кандидатуру може подати будь-хто з громадян України, громадська організація чи медичний колектив. Основний критерій – яскраві фахові та гуманні вчинки, які свідчать про професійний рівень кандидата і його моральні якості та справжнє служіння людям.

«Ми даємо ще один шанс розказати про лікарів, які жертвують власним життям, рятуючи інших там, де йде війна, про сільських фельдшерів, які поруч зі своїми пацієнтами 24 години на добу, про медичних сестер, які мають невичерпний запас співчуття, – поінформував голова оргкомітету Василь Князевич. – Ми чекаємо на імена тих, хто здатен у своїй професії на неординарні вчинки, продиктовані милосердям, високою гуманністю і, звичайно ж, професіоналізмом».

Лист-подання на номінацію «Вибір Поважної ради» слід надіслати на адресу оргкомітету orden.panteleimon@gmail.com до 21 липня 2017 року включно (до 17.00).

Голова профільного комітету Верховної Ради Ольга Богомолець назвала цю нагороду вчасною і сказала, що ця нагорода створюватиме позитивне почуття вдячності в Україні, якого сьогодні насправді бракує.

Всеукраїнська відзнака «Орден Святого Пантелеймона» ініційована ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» та підтримана главами трьох християнських церков в Україні, Міністерством охорони здоров’я, Академією медичних наук та профільним комітетом Верховної Ради. До Поважної ради входять Святіший Патріарх Філарет, Блаженніший Святослав (Шевчук), Леонід Кравчук, Уляна Супрун, Ольга Богомолець, Віталій Цимбалюк та інші відомі українці.Національна комісія уже визначила кандидатів на перші 5 номінацій.

Нагородження переможців відбудеться 9 серпня у день Святого Пантелеймона. Цього дня відбудеться Богослужіння у Софії Київській з участю номінантів, а також світська церемонія вручення нагород у Національній філармонії.

Фото на головній: Патріарх Філарет і екс-міністр охорони здоров’я Василь Князевич

На цю тему читайте також тут:

В Україні заснували “Оскар” для медиків

Патріарх Філарет підтримав пропозицію “Українського репортера” про нагородження медиків АТО

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.