Україні відмовлять у членстві в НАТО через надмірну корупцію

Україні можуть сказати, що вона занадто корумпована для того, щоб ставати повноцінним членом НАТО просто зараз. Відповідно, поки проблема не буде вирішена, то переговори розвиватися не зможуть.

Про це йдеться в матеріалі The Telegraph.

За словами анонімного чиновника з Державного департаменту США, Альянс планує запросити від Києва “додаткові кроки” і лише після цього переговори про членство зможуть продовжитися.

Усе це буде викладено в підсумковому комюніке саміту НАТО, який розпочнеться у Вашингтоні вже 9 липня, і це, зазначають автори матеріалу, може завдати удару по українському президенту Володимиру Зеленському.

Окремо американський чиновник у коментарі журналістам заявив, що необхідно зробити крок назад і почати аплодувати всьому, що зробила Україна за останні 2 роки в ім’я реформ.

“У міру того, як вони продовжують проводити ці реформи, ми хочемо похвалити їх, ми хочемо поговорити про додаткові кроки, які необхідно здійснити, особливо у сфері боротьби з корупцією. Це пріоритет для багатьох із нас за столом”, — підсумував чиновник.

Нагадаємо, 2 липня повідомлялося, що співробітник ДСНС “торгував” посадами, які дозволяли уникнути мобілізації. СБУ вже вдалося його затримати. За тисячу доларів той обіцяв працевлаштування на посади, які допомагали уникнути призову.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *