Україна у списку країн “червоної зони” з поширення коронавірусу

Україна, станом на 18 липня, входить до списку країн “червоної зони” щодо поширення коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Так, Україна входить до списку країн “червоної зони”. Показник захворюваності становить 62,30 на 100 тисяч населення.

Кабмін встановив нові критерії для “червоних” країн з поширення COVID-19. Встановлено, що державами із значним поширенням COVID-19 вважаються держави, в яких кількість активних випадків захворювання на COVID-19 становить більше ніж 55 осіб на 100 тис. населення.

Це дозволило одразу кільком країнам перейти з “червоного” списку до “зеленого”, зокрема Албанія, Болгарія, Румунія, Єгипет, Сербія, Чехія раніше потрапляли у список країн “червоної зони”, після повернення з яких потрібно було проходити самоізоляцію. Тепер вони потрапили до “зеленої” зони. Також до країн “зеленої зони” належать Хорватія, Польща, Греція, Італія, Туреччина, Нідерланди, Кіпр, Словенія, Норвегія, Литва, Латвія, Естонія, Іран, Туніс, Китай, Ватикан.

До країн “червоної зони”, згідно з оновленим списком, віднесені Ірак, Канада, Білорусь, Мальдіви, Сейшели, Франція, Молдова, Чорногорія, Росія, Ізраїль, США, Бельгія, Саудівська Аравія. Оновлені списки були оприлюднені МОЗ України у четвер, 16 липня.

Як повідомлялося, раніше Болгарія дозволила в’їзд для українських туристів без 14-денного карантину і проходження тесту на коронавірус.

Додамо, в Україні на 9 годину 18 липня зафіксовано вже понад 58 тисяч випадків коронавірусної хвороби COVID-19, кількість нових випадків уже чотири дні поспіль – понад 800.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *