Три покоління найвідомішої індійської династії акторів заразилися коронавірусом

Три покоління однієї з найвідоміших династій Боллівуду отримали позитивний результат на Covid-19, повідомили представники індійського штату Махараштра.

Популярна актриса і колишня Міс Світу Айшварія Рай Баччан і її восьмирічна дочка Аарадхья заразилися коронавірусом. Крім того, її чоловік Абхішек Баччан і тесть Амітабх Баччан, обидвоє актори, були доставлені в лікарню в суботу з вірусом, повідомляє BBC.

Абхішек Баччан написав в Twitter, що вони будуть залишатися в лікарні, «поки лікарі не вирішать інакше».

46-річна Айшварія Рай Баччан – одна з найзнаменитіших персонажів Боллівуду, вона знімалася також у голлівудських фільмах, і знаменита далеко за межами Індії. Також вона виграла конкурс Міс світу в 1994 році і є послом доброї волі UNAIDS. У 2003 році стала першою індійською актрисою, яка стала членом журі Каннського кінофестивалю.

За наявною інформацією, у Айшварії та її дочки симптомів немає. За словами її чоловіка, вони будуть ізолювати себе вдома.

Вперше про коронавірус в сім’ї Баччан стало відомо в суботу, коли Амітабх Баччан розповів своїм підписникам, що отримав позитивний результат на Covid-19. «У мене позитивний результат на Covid, я переїхав в лікарню, сім’я і персонал пройшли тестування, очікуються результати», – написав він.

В результаті він і його син Абхішек з легкими симптомами були доставлені в лікарню Нанаваті в Мумбаї.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *