Депутати хочуть заборонити невакцинованим відвідувати кінотеатри, ресторани, торгівельні центри і спортзали

6 депутатів Верховної Ради пропонують парламенту дозволити в разі локдауну тільки вакцинованим громадянам відвідувати кінотеатри, ресторани, торгово-розважальні центри й спортзали.

Про це йдеться в проєкті постанови № 6002 від 7 вересня.

Ініціатори законопроекту:
Рудик Кіра Олександрівна, Железняк Ярослав Іванович,Костенко Роман Васильович, Совсун Інна Романівна,Осадчук Андрій Петрович, Макаров Олег Анатолійович.

Документом пропонується дозволити в разі локдауну працювати закладам сфери послуг, де вакциновані не менш ніж 80% співробітників.

“Таким суб’єктам господарювання, як виняток, дозволяється прийняття (обслуговування) виключно відвідувачів (клієнтів), які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, при пред’явленні ними документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або міжнародного, внутрішнього сертифікату або іноземного сертифіката, дію якого підтверджено за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку “Дія”, – йдеться в ньому.

Також не може бути заборонено проведення масових заходів за наявності у всіх учасників і організаторів заходу документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Прем’єр-міністр Денис  Шмигаль вважає, що вакцинація від коронавірусної інфекції допоможе запобігти четвертій хвилі поширення коронавірусу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *