Білий дім, після повернення Трампа, перетворився на розсадник коронавірусу

Після повернення президента США Дональда Трампа, який 3 дні провів у госпіталі через COVID-19, Білий дім перетворився на розсадник вірусного зараження.

Як повідомляє CNN, “Замість гучного вулика передвиборної активності Західне крило (Білого дому, де знаходиться Овальний кабінет Трампа – ред.) стало розсадником вірусного зараження.

Принаймні, 11 помічників або союзників президента або заразилися вірусом, або, як у випадку його дочки Іванки, працюють з дому”.

Відзначається, що у Білому домі запанувала “аура недовіри”, після позитивних тестів на COVID-19 серед багатьох співробітників Білого дому. Багато хто вважає, що постраждали через необережність. Звинувачення адресовані здебільшого голові адміністрації Білого дому.

Також повідомляється, що після повернення у Білий дім Трамп піднявся сходами Південного портика, зірвав маску і засунув її в кишеню – хоча він інфікований коронавірусом і потенційно може заразити тих, хто знаходиться поблизу.

У резиденції Білого дому, де він виступав без маски, і без того скорочений штат співробітників був скорочений ще більше після того, як президент і перша леді США захворіли на коронавірус.

На першому поверсі резиденції президента США для керівників, поряд з медичним кабінетом Білого дому, облаштували тимчасові офіси.

Робочий простір Трампа також скорегували в надії не допустити його в Західне крило, але не дивлячись на це 7 жовтня стали відомо, що на наступний день після виписки з лікарні він був в Овальному кабінеті.

Скільки саме працівників адміністрації Трампа захворіли на COVID-19 у Білому домі не повідомляють.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *