Рух опору капітуляції звернувся до депутатів

Рух опору капітуляції оприлюднив у Фейсбуку узгоджені вимоги громадськості щодо ухвалення рішень на позачерговій сесії Верховної Ради України 30 березня, а також до Глави держави.

Зокрема, від народних обранців вимагають негайно підтримати законопроект, який має гарантувати неповернення націоналізованих банків колишнім власникам.

Серед інших вимог: прийняти постанову про негайну відмову від створення Консультативної ради з «ЛДНР», відмовитися від різкого скорочення видатків на сферу культури, науки і освіти, забезпечити фінансування політики відродження національної пам’яті, забезпечити достатній рівень фінансування національної безпеки та оборони.

Рух опору капітуляції вимагає не ухвалювати жодних рішень щодо впровадження вільного обігу землі до закінчення карантину та без узгодження з фермерськими асоціаціями та об’єднаннями.

Від влади вимагають звільнення керівника Офісу президента Андрія Єрмака,  припинення політичних переслідувань, забезпечивши прозоре розслідування резонансних справ.

На фото: Київ, 2019 рік. Активісти перекрили Хрещатик, вимагаючи не продавати землю.

Фото: “Український репортер”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *