Підготовка Києва до зими різко ускладнилася, попереджає КМДА

Брак коштів у статутному капіталі КП «Київтеплоенерго» значно ускладнює процес підготовки столиці до опалювального сезону.

Так заступник голови КМДА Петро Пантелеєв зреагував на рішення Київради, яка 20 липня не підтримала збільшення статутного капіталу «Київтеплоенерго» із 1,2 млрд. до 2 млрд. грн.

За його словами, гроші, про які йдеться, потрібні для належної комплектації техніки й обладнання, закупівлі техніки й обладнання, труб та матеріалів для ремонту мереж тощо.

«Підприємство розпочало роботу вже після завершення опалювального сезону, тобто коштів за опалення вони не отримують, – цитує заступника міського голови сайт КМДА. – А отже, необхідних фінансових обсягів для якісної підготовки міста до зими катастрофічно бракує. Щодня ми ліквідовуємо до півсотні пошкоджень мереж. Неможливо здійснити якісні зміни без належної техніки й обладнання, в умовах, коли аварійність мереж сягає 80%».

Чиновник звернув увагу на те, що підприємство регулярно звітує про кошти, витрачені раніше.

«350 мільйонів гривень пішли на закупівлю теплової енергії з ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, на оплату праці спрямовано понад 180 мільйонів. 41 мільйон забрали видатки в процесі надання послуг – електроенергія, паливо-мастильні матеріали, аварійно-ремонтні роботи, на закупівлю матеріалів і устаткування пішло ще 12 мільйонів», – зазначив Петро Пантелеєв.

На цю тему читайте також:

“Київтеплоенерго” щодоби ліквідує у столиці близько 40 аварій

Рішення суду: кияни не повинні відповідати за борги “Київенерго” перед “Нафтогазом”

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *