На Київщині, у пансіонаті для літніх людей, стався спалах коронавірусу

У приватному пансіонаті для людей похилого віку в селі Зазим’я, що на Київщині, зафіксовано спалах COVID-19 – восьмеро інфікованих.

Про це йдеться в повідомленні Офісу омбудсмена України в Telegram.

Наразі коронавірусну хворобу підтвердили у 8 людей.

“Станом на 22 травня в закладі перебувають 19 підопічних та 4 осіб з персоналу, підтверджено 8 випадків інфекційного захворювання. Пансіонат закритий для відвідувачів. Протягом 36 діб персонал беззмінно працює в умовах ізоляції”, – йдеться в повідомленні.

За словами адміністратора закладу Богдана Даниленка, “пансіонат потребує допомоги від державних органів влади щодо отримання чіткого алгоритму дій в зазначеній ситуації”.

Зазначається, медичними масками та дезінфікуючими засобами пансіонат забезпечений, однак відсутні ізоляційні костюми для персоналу.

“За словами директора закладу, з початку спалаху інфекції пансіонатом було придбано швидкі тести, які проводилися тричі з усіма підопічними і персоналом, двічі бралися аналізи у 3 осіб медичними працівниками”, – зазначено в повідомленні.

В Офісі омбудсмена повідомили, що за результатами дистанційного моніторингу ситуації буде скеровано лист до Київської обласної державної адміністрації.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *