На Київщині розпочали “полювання” на нелегальних перевізників

У Київській області співробітники контролюючих інстанцій, правоохоронці перевірили, чи є нелегальні перевізники на маршрутах внутрішньообласного пасажирського транспорту.

Проводили інспекцію представники управління пасажирських перевезень Київської ОДА спільно з Головним управлінням Служби Безпеки України в Київській області, Національною поліцією, Головним управлінням Держпраці та Укртрансбезпеки.

Як повідомляє обласна державна адміністрація, було виявлено перевізників, які самовільно організували маршрут за напрямком Миронівка – Київ без дозвільних документів. Порушено адміністративне провадження, складені протоколи та вилучено один бус.

Керівник області Василь Володін запевняє, що такі рейди триватимуть і надалі.

Звичайно, нелегалам не місце на маршрутах. Водночас радимо пану Володіну, який часто особисто інспектує різні об’єкти, заклади, установи Київщини, особисто перевірити, чи знижено ціни у пасажирських маршрутках. “Український репортер” розповідав, що тарифи на проїзд в автобусах на території області сягнули космічних висот.

Ми розповідали і про те, що понад п’ять років мешканці Фастівської міської громади намагаються достукатися до місцевої влади щодо поганого виконання умов договору на регулярні автобусні перевезення на приміському маршруті Фастів-Півні. Давно б’ють на сполох жителі сіл Волиця, Дмитрівка, Півні Фастівської громади – вони незадоволені діяльністю перевізника, намагалися достукатися до місцевої влади аби змінити його.

Чи почує людей з таких сіл обласна влада?

Зазначимо також, що сфера маршрутних пасажирських перевезень – це темне царство з величезними доходами, в тому числі тіньовими. Нагадаємо: торік “Український репортер” розповідав, що у вуличній перестрілці в Броварах вранці 29 травня 2020-го брали участь близько ста осіб. Багатьох було затримано, у них знайшли зброю.

Причина гострого конфлікту – боротьба за пасажирські перевезення. Правоохоронці обіцяли назвати замовників цього нападу, покарати їх. (Обіцянка так і залишилася “на папері”). Міністр внутрішніх справ тоді сказав, що у виконавчих чиновницьких структурах Києва і області “прогнило”

Читайте про це у матеріалі“Броварські вулиці під вогнем рекету. Як це було (+відео)”.

Броварський міський голова Ігор Сапожко прокоментував події в місті:

“Нещодавно за рішенням конкурсної комісії облдержадміністрації у Бровари на існуючий маршрут зайшла нова компанія. Це стосується саме міжміських маршрутів. Зараз з’ясовують всі обставини справи. По факту стрілянини відкрито кримінальне провадження.

Хочу зазначити, що всі міжміські маршрути затверджує Київська обласна державна адміністрація. Ми неодноразово звертались до керівника області та начальника управління інфраструктури КОДА з офіційними листами та зверненнями щодо затвердження нового експрес-маршруту з Торгмашу до метро Лісова через Окружну дорогу. Всі звернення були проігноровані.

Замість цього обласна адміністрація створила та затвердила інший маршрут, який повністю дублює вже діючий. Тому, вважаю, що через відсутність діалогу між місцевими органами влади та обласною адміністрацією, ситуація загострювалась кожного дня”.

Коли нарешті усю гнилизну у сфері перевезень буде викорінено?

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.