На Київщині пройшли безжальні випробування спецпризначенців (+відео)

У столичній області підсумкові випробування для полку поліції особливого призначення передбачали чотири етапи залікових вправ. У змаганнях взяв участь начальник Головног управління НП в Київській області Андрій Нєбитов.

Перший етап змагань передбачав біг на 3 км в бронежилеті 6 класу захисту, з автоматом та протигазом. Під час бігу бійці долали перешкоди у вигляді димової завіси, обстрілів холостими набоями.

На другому етапі бійці випробовували себе у стрільбі з автомату. Учасники мали влучити з дистанції 30 метрів у мішень трьома пострілами.

Третій етап передбачав 4 комплекси силових вправ, що включає згинання розгинання рук в упорі лежачи, поштовх в упорі лежачі колін до грудей, згинання та розгинання тулуба лежачи на спині, солдатські стрибки

На четвертому етапі бійці випробовували себе у рукопашному бою (спарингу).

«Саме спецпризначенці поліції здебільшого затримують вбивць, жорстоких розбійників, озброєних злочинців та учасників бандитських угрупувань, і лише інколи – хабарників, корупціонерів, «солоденьких» посадовців та «незаконнослухняних» бізнесменів. Саме тому потужна фізична підготовка є запорукою успішного виконання ними службових обов’язків», – зазначив Андрій Нєбитов.

Інформація Поліції Київщини.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *