На Бориспільщині депутати призупинили діяльність церков московського патріархату

На території Бориспільської громади Київської області призупинили на період російської агресії діяльність УПЦ (московського патріархату).

Саме таке рішення ухвалили депутати міської ради. Питання вніс на розгляд мер міста Володимир Борисенко, йдеться у новині.

Нещодавно на Бориспільщині спалахнув скандал – священник УПЦ МП не пускав жителів Іванкова до їхнього храму.

Читайте також: Чи не пора нагадати московській церкві, хто і чому напав на Україну? Що дозволяє собі Синод УПЦ МП

У нинішньому рішенні ради наголошується: через чисельні випадки колабораціонізму з боку священників московського патріархату, рада вирішила призупинити на час російської агресії на території Бориспільської міської територіальної громади діяльність УПЦ ( московського патріархату), а саме встановити охорону об’єктів нерухомості МП ( культових будівель) церковних громад, ввести особливий режим їх роботи, заборонити проведення зборів, мітингів, а також інших масових заходів.

Депутати звернулись до начальника Бориспільської районної військової адміністрації щодо видання відповідного розпорядження.

Нагадаємо: на сайті “Український репортер” у статті “Ворога треба знати в обличчя. Хто він, Путін “ генерал СБУ Григорій Омельченко зазначав: “Російська церква — «пристанище демонів» і «служителька антихристу».

Російська православна церква, очолювана патріархом Кирилом, оголосила Україні «священну війну», а окупацію частини території України назвала «Хрестовим походом православ’я» і благословила Путіна на воєнну агресію проти України і війну в Сирії.

У травні 2015 року Президент Петро Порошенко під час урочистого засідання Верховної Ради зачитував імена Героїв України, половина з яких загинула в боротьбі проти російської агресії. Щоб вшанувати хвилиною мовчання загиблих Героїв, піднялися всі присутні в парламенті представники церков і конфесій і навіть іноземці. Лише священики УПЦ МП на чолі з Онуфрієм демонстративно не встали.

Представники Московського патріархату у Криму і на Донбасі відкрито підтримують російську агресію, брали активну участь у проведенні референдумів та проголошенні так званих «ЛНР» і «ДНР» і приєднанні Криму до РФ, закликали парафіян брати в руки зброю і вбивати українців, благословили ватажків терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» на війну проти України, надавали бойовикам прихисток в культових і храмових приміщеннях, переховували в храмах і церквах зброю. Навіть Святогірську Лавру використовували як базу для російських диверсійних груп і сховище для зброї.

Російський диякон Андрій Кураєв так прокоментував появу бойовиків і російських військових у церквах і храмах Донбасу зі зброєю в руках. У «Фейсбуці» він написав, що митрополит Спасько-Преображенського Собору Ілларіон повідомив, що до нього в собор увірвались бойовики зі зброєю в руках і примусили обвінчати «молодожонів» підрозділу «Мотороли» Шарніра і Риту, які відкрито мали при собі зброю, навіть наречена була з автоматом (див. фото).

Кураєв заявив, що, згідно з Правилами (69) Трулльського Собору та традиції, яка зародилася ще в ранній Візантійський період, не тільки воїни, а навіть імператори перед тим, як зайти в Храм, знімали з себе зброю і залишали її поза Храмом.

Патріарх Кирило на появу російських вояків зі зброєю у храмах зауважив: «Їм зі зброєю в храм дозволено — вони захисники».

Зафіксовані непоодинокі випадки, коли російські священики зі зброєю в руках перебували в лавах окупаційних військ на Донбасі й на руках мають кров українців. Були випадки, коли вони катували українських військовополонених. Священики МП відмовлялися відспівувати українських військових, які загинули у боротьбі з російським агресором.

Митрополит РПЦ Ілларіон зазначає: «У нашому національному характері переважає холуйство і холопство, похабство і кровожерливість, безжалість і п’янство».

Існує ціла мережа російських священиків, які є таємними агентами або кадровими офіцерами ГРУ і ФСБ РФ і активно допомагають російським військовим та їх найманцям на Сході України. РПЦ і УПЦ МП є важливою складовою так званої «гібридної війни», яку Росія веде проти України.

Воістину, російська церква — це «пристанище демонів» і «служителька антихриста», а Кирило — диявол у рясі!

Вдумайтесь лише, що вчинили політичний і релігійний психопати-маніяки президент Путін (підполковник КДБ) і патріарх Кирило (агент КДБ «Михайлов») зі своїми співвітчизниками: громадян Росії — етнічних росіян, православних за вірою, вони послали в Україну вбивати своїх братів і сестер по вірі і крові в ім’я чергового міфу — «Вєлікой Росії» і “русского міра”…

Редакція

Редакція “Українського репортера”