Микола Голомша: “Якщо Путіну зійде з рук ця авантюра, то міжнародного права, Статуту ООН не існує”

Путін всупереч Будапештського Меморандуму, замість гарантій безпеки – захопив наш Крим, окупував ОРДЛО, вбив понад 15 000 наших вояків, ще більше покалічених. Під його покровом захоплено житло, майно українців, заводи, фабрики – вивезені в РФ, скоєно багато злочинів проти людяності, згвалтувань із вбивствами, катувань.

Під його покровом було збито малайзійський “Боїнг” рейсу MH-17. Його маріонетки керують в окупованих районах, обстрілюють позиції українських Збройних Сил і ними ж окуповані території, при тому напасно звинувачують нас, стріляють по дитсадках, школах, знущаються над українцями – тобто Путін скоїв умисний злочин проти світу, проти людяності, організував збройний напад на Україну, ров’язав загарбницьку війну.

І замість того, щоб бути судимим, нерукопожатним він ще їздить на саміти, далі погрожує агресією, шантажує лідерів великих держав світу. У голові не вкладається таке бузувіhство, така світова несправедливість і яловість світової політики. Якщо б вчасно реагували відповідно до міжнародного і національного законодавства, то вже б давно Гаага засудила і думаю, все б урегулювалось.
Але зараз потрібно триматись принципів міжнародного права, не здавати наших територій і вимагати міжнародної відповідальності.

Якщо ця авантюра Путіну зійде з рук, можна вважати, що міжнародного права, як такого, Статуту ООН не існує.

Микола Голомша, професор права

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *