Людмила Денісова зустрілася із родичами військовополонених моряків

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова прибула до Москви для участі у “судових засіданнях” щодо військовополонених моряків.

“Прибули до Російської Федерації для участі у судових засіданнях щодо продовження міри запобіжного заходу українським військовополоненим, які відбудуться у середу, 17 квітня, у Лефортовському суді. Разом з рідними хочемо підтримати наших моряків, затриманих внаслідок акту неприхованої агресії з боку РФ у Керченській протоці 25 листопада минулого року”, – повідомила омбудсмен у Фейсбуку.

У посольстві України у Москві за участі родичів військовополонених та консульськими працівниками посольства пройшла організаційна зустріч.

Працівники українського посольства поінформували щодо стану військовополонених. За їхніми словами, хлопці перебувають у гарному настрої та очікують на звільнення.

Родичі висловили прохання передати від себе продукти та речі для військовополонених і, за словами Денісової, “вже завтра закуплене буде передане нашим морякам до Лефортовського СІЗО”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *