Різдвяний святвечір. Живий прапор на сходах Українського дому

Католики всього світу відзначили Різдвяний святвечір

У Києві на Європейській площі 25 грудня відбулося святкування за участю великого хору – близько 2000 осіб. До Всеукраїнського флешмобу «Україна та світ святкують Різдво Христовe разом» долучилися  хорові колективи більшості обласних центрів країни.

Саме так в Україні розпочалося відзначення 500-річчя Реформації.

Різдвяний святвечір

«Сьогодні ми відзначаємо надзвичайно світле свято. Я спіймав себе на думці, дивлячись у вічі присутнім і відчуваючи прагнення, які панують на площі, що сьогодні ми як ніколи об’єднані. Об’єднані прагненням жити світло, щоб на цій землі панував мир і взаємоповага. Бажати один одному прощення, любити один одного! Нам дуже важливо, щоб ми зараз були об’єднані, щоб на нашій землі запанувала гармонія і мир», – сказав під час свого виступу  міністр культури України Євген Нищук, якого цитує урядовий веб-портал.

Програму заходу  відкрив оркестр дзвіночків та камертонів, хор виконав різдвяні композиції разом із гостями свята, а також  українськими  зірками. На сходах Українського дому хор утворив живий жовто-блакитний прапор — Україна і світ святкуватимуть Різдво Христове разом.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *