Головою Львівської ОДА став місцевий бізнесмен (+відео)

Президент Володимир Зеленський призначив головою Львівської обласної державної адміністрації місцевого підприємця Максима Козицького.

Глава держави представив нового очільника Львівщини під час відвідування шахти “Межирічанська” у місті Червоноград, – повідомляється на сторінці Офісу президента у Фейсбуку.

“У нас є ваша людина, львів’янин. Він закінчив багато різних вузів… Людина досвідчена, фахова… Ми шукали сильного менеджера”, – сказав президент.

Зеленський вручив Козицькому указ із його призначенням.

Після президент повідомив працівникам шахти, що приїхав із профільними міністрами та головою Офісу президента Андрієм Богданом – вирішувати зокрема питання заборгованості з виплати зарплати гірникам.

 

https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/2628134137416019/

 

Нагадаємо, що у червні 2019 року Зеленський влаштував у Facebook “вибори” голови Львівської ОДА, запропонувавши мешканцям Львівщини три кандидатури.

Козицький був серед претендентів. Водночас тоді посаду отримав Маркіян Мальский. Президент звільнив Мальського 24 грудня.

Довідково: Максим Козицький, 38 років. Директор енергетичної компанії “Еко-Оптіма”. Лауреат премії “Людина року” в номінації “Підприємець року”.

У декларації кандидата на посаду Козицький вказав дві квартири у Львові на 81 та 175 квадратів і близько 1,434 мільйона гривень сукупного доходу (зарплата, відсотки, здача майна в оренду і відчуження цінних паперів та корпоративних прав).

Згідно з декларацією, Козицький користується автомобілем Volkswagen Touareg 2008 року випуск, його дружина має Mazda CX-5 2014 року.

Бізнесмен задекларував 21 000 євро, 15 000 доларів та 350 000 готівкових коштів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *