Герою Небесної Сотні Устимові Голоднюку відкрили пам’ятну дошку

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулося відкриття пам’ятної дошки Герою України, Герою Небесної Сотні Устимові Голоднюку.

Таблицю відкрили батько хлопця і побратим, передає Zaxid.net.

Устим навчався у ліцеї з 2008-го по 2011 рік. Отримав фізичну, військову підготовку. Заклад дав хлопцю хороші базові знання, завдяки цьому Устим зміг вступити у Бережанський агротехнічний інститут.

“Пам’ятаю його як сумлінного, чесного, дуже справедливого і відповідального учня. В нього було таке загострене почуття справедливості, він цінував людську гідність. Він любив своїх товаришів і  добре з ними спілкувався”, – прокоментувала вчителька української мови та літератури ліцею ім. Героїв Крут та класна керівничка хлопця Галина Онишко.

“В мене взагалі неоднозначні сьогодні почуття, важко на душі бо нахлинули спогади і завтра річниця загибелі. Ви розумієте це. Але одночасно і гордість розпирає груди. Я гордий за те, що він навчався в цьому ліцеї, що цей ліцей ось тут має його пам’ятну дошку”, – розповів батько Устима Голоднюка Володимир Голоднюк.

Устим Голоднюк був захисником Майдану з листопада 2013 року. 30 листопада його побили при розгоні. Коли рани загоїлись, хлопець поїхав на Майдан знову.

20 лютого 2014 року загинув внаслідок вогнепального поранення в голову на вулиці Інститутській.

Устим допомагав забирати загиблих. Куля ввійшла в потилицю, пробивши блакитну миротворчу каску.

Про Устима “Український репортер” розповідав у статті

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *