Чернігівський магазин рослин пропонує акцію до “23 февраля”

Чернігівський магазин рослин “Просветок” пропонує українцям акцію до “23 февраля”, “самого мужественного праздника”.

Про це йдеться на сторінці магазину у Фейсбук.

“Только 3 дня скидки до 40%
Дорогие друзья! Скоро наступит самый мужественный праздник, и поэтому Procvetok подобрал для вас самые сильные и стойкие растения. Красивые, устойчивые к холодам и болезням – эти сорта украсят любой уголок в вашем саду.
Акция действует только 3 дня! Не упустите шанс получить растения по «вкусным» ценам!..”, – йдеться у повідомленні.
Користувачів соцмереж обурив такий негідний вчинок. “Скільки коштує совість? В Україні 8 років йде війна, кожного дня за нас гинуть найкращі сини. Вздовж усього кордону – тисячі загарбників, що готові будь-якої миті напасти на нас. Але, схоже, не всі це розуміють. Ось наприклад, в Чернігові, що належить до найвразливіших регіонів у ці напружені дні, фірма, що займається вирощуванням рослин, надсилає пропозиції скидок до…Дня защитника Отечества…”
“Що відбувається? Пропозиція знижки до “Дня защитника отечества 23 февраля”? Люди, ви що? Защіти якого отєчества? ви що святкуєте? у час, коли кожної хвилини путін може напасти на Україну, ви святкуєте 23 лютого? Ви думаєте, що українці клюнуть на таку огидну знижку? Ви хто? Сепаратисти, чи вам прибутки затьмарили очі? Як так могло статися у Чернігові?”, – пишуть українці.
Однак на сайті  магазину заманливої пропозиції досі не зняли.
Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *