Збірна України зіграла внічию з Англією у відборі Євро-2024

Збірна України вперше у відборі Євро-2024 з футболу зіграла внічию, завершивши матч проти Англії в польському Вроцлаві з рахунком 1:1.

Про це повідомляє Суспільне спорт.

За перший тайм Україна завдала одного удару по воротах — і той виявився результативним. На 26-й хвилині Олександр Зінченко відгукнувся в карній зоні на простріл Юхима Коноплі — 1:0.

Англійці продовжили чинити тиск на ворота Анатолія Трубіна. Незадовго до перерви це вилилося в гол у відповідь, коли Гаррі Кейн передачею від центра поля “знайшов” Кайла Вокера. Захисник “Ман Сіті” в карній зоні позбувся опіки Віталія Миколенка, обробив м’яч і поцілив у нижній кут.

Близьким до голу був англієць Сака. В другому таймі партнер Зінченка в “Арсеналі” завдавав потужного удару з лінії штрафного, але поцілив у поперечину.

Результативний удар Вокера так і залишився єдиним, завданим Англією в площину воріт Трубіна за 90 хвилин. Підопічні Сергія Реброва успішно стримували суперника, що послабив тиск наприкінці зустрічі, й заробили залікове очко — 1:1.