Гонку на Київському велотреку виграв дизайнер

Гонку на Київському велотреку виграв дизайнер. “Український репортер” продовжує знайомити з переможцями суботніх змагань серед аматорів на Київському велотреку. А вони, нагадаємо, вже стали традиційними.

Отже, 19 серпня перше місце у гонці на тисячу метрів виборов киянин Сергій Юшков. Він також був другим у гонці на вибування…

Пану Сергію 28 років, за фахом він дизайнер-конструктор. З велосипедом “подружився” років п’ять тому, а півтора року займається велоспортом, як каже, серйозно. Вже неодноразово відчував смак перемоги, в тому числі й під час міжнародних змагань. Цьогоріч, у березні, Юшков виграв гонку у Львові, став також призером.

26 серпня у нього — чергові змагання. Четверо київських велосипедистів, в тому числі Сергій Юшков, поїдуть до Білорусі. Тут відбудеться кругова гонка (до 30 кілометрів).

“Український репортер” бажає київській команді вдалого старту і, звичайно, перемоги.