Українець став бронзовим призером чемпіонату Європи з вільної боротьби

На чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби в Бухаресті (Румунія) перші комплекти нагород розіграли представники вільного стилю. На п’єдестал континентальної першості вдалося піднятися українцю Василю Шуптару.

Василь Шуптар став бронзовим призером у ваговій категорії до 65 кг, вигравши в “малому” фіналі у поляка Кшиштофа Бьянковські (4:0).

Семен Радулов (70 кг) і Олексій Доманицький (79 кг) програли сутички за 3-тє місце відповідно Магомедмураду Гаджиєву, який виступає за Польщу (0:6), і Мухаммету Котаноглу з Туреччини (1:5).

Тарас Маркович (57 кг) посів 12-е місце, Муразі Мчедлідзе (97 кг) – 7-е.

Нагадаємо, 4 квітня 2018 року через позицію росіян Міжнародна федерація боротьби перенесла чемпіонат Європи із боротьби серед кадетів із Києва до македонського Скоп’є.

14 березня Міністерство молоді та спорту заборонило українським збірним брати участь у будь-яких змаганнях на території Росії.

Чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів мав відбутися у Києві з 21 по 29 квітня.