Тріумф на чемпіонаті Європи спортсмени присвятили військовій розвідці

Збірна України зі змішаних єдиноборств на першості Європи у Словаччині здобула низку найвищих нагород.

Зокрема дитяча та юнацька команди на першому місці місці із 56-ма медалями: 28 золотих, 23 срібних та 5 бронзових.
У дорослій категорії представники нашої країни посіли пʼяту сходинку, виборовши два золота, три срібла та одну бронзу.

Свій тріумф українська збірна присвятила оборонцям держави – воїнам ЗСУ та спецпідрозділів військової розвідки, у чиїх лавах воює багато спортсменів. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці ГУР МО України.

Важливо, що завдяки переговорам Української федерації змішаних бойових мистецтв з організаторами змагань – міжнародною організацією GAMMA — до континентальної першості не допустили спортсменів з росії та білорусі.