Ліга чемпіонів: результати чвертьфінальних матчів

Відбулися перші матчі 1/4 фіналу у протистояннях “Тоттенгем” – “Манчестер Сіті” та “Ліверпуль” – “Порту”.

Двома матчами в Лондоні і Ліверпулі в Європі стартували чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів. “Тоттенхем” на останніх хвилинах здобув перемогу над “Манчестер Сіті” (1:0), а “Ліверпуль” впевнено обіграв “Порту” (2:0).

Підопічні Юргена Клоппа з перших хвилин повністю домінували на полі і на 5-й хвилині відкрили рахунок в матчі.

Мане віддав флангову передачу в штрафну на Фірміно, той віддав далі на вільного Кейта, де 24-річний хавбек збірної Гвінеї з рикошетом пробив точно в дев’ятку – 1:0.

Нагадаємо, що український захисник “Манчестер Сіті” Олександр Зінченко зазнав пошкодження 3 квітня у матчі 23-го туру чемпіонату Англії з “Кардіффом”.
7 березня у повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів португальський “Порту” переміг у додатковий час італійську “Рому” та вийшов до чвертьфіналу.
13 березня у повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів “Ліверпуль” переміг у гостях “Баварію”та вийшов до наступного раунду.