Британські дипломати одягли форму українських футболістів із Кримом на мапі

Представники посольства Великої Британії в Києві слідом за американськими дипломатами вдягнули нову патріотичну форму Збірної України з футболу на тлі критики форми з боку Росії та прохання УЄФА прибрати гасло “Героям слава” з неї перед “Євро-2020”.

Про це повідомило British Embassy Kyiv у Фейсбуку.

Дослівно: “Ми не могли не приміряти на собі нову форму збірної України з футболу, на якій зображено мапу країни у її міжнародно визнаних кордонах, включно з Кримом. Бажаємо всім командам успіху та нехай переможуть найсильніші!”.

10 червня тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін та співробітники американського посольства одягли нову форму збірної України на Євро-2020 та відзначили її чудовий вигляд.

“Нам подобається нова форма національної збірної з футболу, і ми думаємо, що це чудовий спосіб висловити нашу підтримку”, – пояснила Квін.

Нагадаємо, що 10 червня Спілка європейських футбольних асоціацій зажадала (УЄФА) від збірної України по футболу прибрати з форми для чемпіонату Європи напис “Героям слава”.

Російський футбольний союз надіслав лист до УЄФА, де поскаржився на “політичний лозунг” на формі української збірної на чемпіонаті Європи.

В Україні, зокрема, в Офісі президента, вважають гасло на формі української збірної абсолютно слушним.
Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив, що зараз перебуває у Римі, де тривають перемовини з представниками УЄФА з приводу футбольної форми української збірної.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *