Зеленський звернувся до парламенту, вимагаючи призначити інавгурацію 19 травня

Новообраний президент Володимир Зеленський звернувся до народних депутатів України з відеозверненням, вимагаючи призначити інавгурацію на 19 травня.

“…Я звертаюся до Верховної Ради України: найближчого засідання ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня. Цього вимагаю не я. Цього вимагає народ України, в інтересах якого ви присягали діяти”, – наголосив Зеленський.

За його словами, наразі депутати діють виключно у своїх інтересах, боючись розпуску парламенту, і зволікають із призначенням дати інавгурації.

Водночас він розкритикував низку призначень, зроблених чинним главою держави в останні дні. Зокрема, згадав про перестановки у вищому командуванні армії, зміну голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення, а також призначення суддів Верховного суду.

Зеленський також висловив невдоволення з приводу присвоєння звання генерала більш ніж 20 особам, серед яких “відповідальний за безпеку арсеналів та складів, при якому сталися вибухи у Балаклеї, Ічні, Калинівці та Сватовому”.

“Країна потребує нормальної роботи усіх інституцій. Народ не повинен чекати, поки хтось напризначається перед довгою відпусткою. Думайте, будь ласка, не про депутатські ксіви, думайте про Україну. 19 травня. Голосуйте!”, – звернувся він до парламентаріїв.

Фото: “Український репортер”

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *