Завершення скандалу в Кагарлику. Голова РДА офіційно звільнений

Президент України Петро Порошенко прийняв відставку голови Кагарлицької районної державної адміністрації Віктора Коляди.

Як повідомляв “Український репортер”, у липні на позачерговій сесії райради депутати переважною більшістю голосів (21 із 31 присутнього) прийняли рішення про відставку уже колишнього очільника РДА. У розмові з авторкою цих рядків Віктор Коляда сказав, що вважає це рішення несправедливим, а сприяв його прийняттю місцевий підприємець, депутат Київської облради. Читайте тут.

Кореспондентка “Українського репортера” зателефонувала екс-голові Кагарлицької райдержадміністрації й поцікавилася, чи не змінив він своєї думки щодо його звільнення з посади, і попросила поділитися подальшими планами.

Віктор Коляда
Віктор Коляда

Віктор Миколайович не виявив бажання розповідати про своє майбутнє, проте ще раз наголосив на тому, що його звільнили безпідставно, і зазначив, що він став жертвою інтриг непорядних людей, які, на жаль, є в оточенні і Президента України Петра Порошенка, і голови обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

– Я понад два роки керував районом, за цей час не мав жодної скарги на свою роботу, жодних зауважень до себе як керівника з боку районних депутатів, – говорить Віктор Коляда, – а зі мною вчинили так, як це робили “трійки” в 1937 році. І все тому, що я не дав роздерибанювати район.

За словами екс-очільника Кагарлицької райдержадміністрації, однією з причин його звільнення з посади було розходження думок з керівниками облдержадміністрації і, зокрема, згадуваним уже депутатом облради Віталієм Карлюком щодо створення в Кагарлицькому районі об`єднаних територіальних громад.

Як відомо, офіційно на Кагарличчині затверджено дві ОТГ – Ржищівську і Кагарлицьку. Віктор Коляда пропонував переглянути це рішення і залишити одну об`єднану територіальну громаду – Кагарлицьку, мотивуючи це тим, що таким чином можна зберегти показники району, вони будуть значно кращими, ніж тоді, коли буде створено ще одну ОТГ.

– Крім того, мене ще й “підставили” з будівництвом басейну, – продовжує свою розповідь екс-очільник Кагарлицької РДА, – звинувативши у недоцільному використанні коштів на цей об`єкт, при тому приховали всю документацію райради і облдержадміністрації про те, що на басейн було виділено з обласного і районного бюджетів 55 мільйонів 485 тисяч гривень.

Алла ТОПЧІЙ

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.