Від ракетного обстрілу 28 квітня у Києві загинула журналістка Віра Гирич

Під завалами будинку в Шевченківському районі столиці, куди 28 квітня поцілила рашистська ракета, знайшли тіло загиблої людини, це журналістка.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в Telegram.

“Друзі! Тільки що рятувальники, які продовжують обстеження і розбір завалів житлового будинку в Шевченківському районі, куди вчора влучила ракета, виявили тіло загиблого”.

За даними журналістів, загибла – Віра Гирич, яка працювала продюсером в українському бюро “Радіо Свобода” в Києві.

РС офіційно підтвердила загибель колеги.

Продюсерка Радіо Свобода Віра Гирич загинула внаслідок влучання російської ракети в будинок, у якому вона жила в Києві. Обстріл стався 28 квітня. Тіло загиблої виявили під уламками вранці 29 квітня.

Віра Гирич почала працювати в київському бюро Радіо Свобода з 1 лютого 2018 року. До того вона працювала на провідних українських телеканалах.

Редакція Радіо Свобода висловлює співчуття родині Віри Гирич і буде згадувати її як світлу і добру людину, справжнього професіонала”.

Увечері 28 квітня у Шевченківському районі Києва, що в центрі міста ворожі ракети влучили в об’єкт і житловий будинок поруч. Будинок був новим і ще малозаселеним. Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив про близько десяток постраждалих. Уранці 29 квітня очільник столиці Віталій Кличко повідомив, що було шпиталізовано 4 людей.

Редакція

Редакція “Українського репортера”