Українські полярники записали звернення до захисників “Азовсталі”: весь світ із вами, Маріуполь – це Україна

Українські полярники зі станції “Академік Вернадський” висловили потужні слова підтримки героїчним захисникам заблокованого й майже знищенного Росією Маріуполя. Вони звернулися до воїнів, що нині в нестерпних умовах на “Азовсталі” продовжують виконувати наказ про оборону міста.

Також на відео показані кадри з Маріуполя, де путінські військові знищили понад 90% будівель.

Полярники зазначили, шо весь світ підтримує захисників “Азовсталі”, а Україна пишається та цінує їхню доблесть та відданість.

“Захисники Маріуполя! Ми – команда 27-ї Української антарктичної експедиції – підтримуємо кожного воїна, що боронить наші рубежі на території Азовсталі. Ми цінуємо і пишаємося вашою військовою доблестю, відданістю народу України, незламністю, що за межею людських можливостей. Щомиті ви в думках та серцях кожного з нас. Станція “Академік Вернадський” з вами! Антарктида з вами! Весь світ з вами! Маріуполь – це Україна!” – зазначили вони.

У науковому центрі зазначили, що таким чином полярники зі станції “Академік Вернадський” долучилися до всесвітньої акції з підтримки захисників Маріуполя #World4Mariupol.

“Підтримуємо кожне слово наших полярників! Дякуємо захисникам Маріуполя і всієї України! За нами правда, а значить – перемога”, – сказано в повідомленні.

Редакція

Редакція “Українського репортера”