У зруйнованому Маріуполі окупанти збираються проводити парад до 9 травня, з вулиць міста прибирають тіла загиблих

У місто прибув російський куратор питань ОРДЛО Сергій Кирієнко для підготовки параду до 9 травня, з вулиць міста прибирають тіла загиблих.

Про це повідомляє ГУР Міноборони України.

У зруйнований Маріуполь прибув перший заступник глави адміністрації президента росії, відповідальний за питання внутрішньої політики рф, Сергій Кирієнко. Відомо, що віднедавна саме він став новим кремлівським куратором питань щодо ОРДЛО.

«Основне завдання путінського чиновника — підготовка „урочистих заходів“ 9 травня. Відомо, що рашисти відмовляються від проведення „свята“ в окупованому Донецьку, в тому числі імітації „військового параду“. Наразі в ОРДЛО не проводиться підготовчих робіт з цих питань», — йдеться в повідомленні.

У розвідці кажуть, що Маріуполь за планами рашистів, має стати центром «урочистостей». З цією метою в місті проводиться термінове прибирання центральних вулиць від завалів, тіл вбитих та нерозірваних російських боєприпасів.

Крім цього триває широкомасштабна пропагандистська кампанія, в ході якої росіянам демонструватимуться сюжети про «радість» місцевих жителів від зустрічі з окупантами.

Для підготовки відповідних матеріалів Маріуполь відвідував рашистський пропагандист Володимир Соловйов та очільник окупаційної адміністрації Донецька Денис Пушилін.

Редакція

Редакція “Українського репортера”