Горить рашистський фрегат “Адмірал Макаров”. Браво, “Нептун”!

Компанію рашистському крейсеру “Москва” на дні Чорного моря може скласти фрегат “Адмірал Макаров”.

Корабель горить біля острова Зміїний. За попередньою інформацією, причиною пожежі  могли бути українські ракети “Нептун”.

Про це повідомляє одеське видання “Думська”.

За даними видання, вибух із подальшим загорянням на російському фрегаті проекту типу “Буревісник”, який знаходиться поблизу острова Зміїний, пролунав увечері 5 травня. А вже наступного дня пожежу на фрегаті було підтверджено.

Також місцеві журналісти повідомляють, що наразі над місцем, де горить фрегат, кружляє російська авіація, а з Криму вийшли рятувальні судна. Близько 12-ї години дня з’явилася інформація, що причиною пожежі на фрегаті РФ стали українські ракети “Нептун”.

Згодом у мережі почали з’являтися перші фото охопленого вогнем російського фрегата.

Читайте також: Путін, Кучма і крейсер “Москва”

Народний депутат України Олексій Гончаренко повідомив, що уражено сторожовий фрегат ВМС Російської Федерації “Адмірал Макаров” – один з трьох фрегатів цього типу, які є у Чорноморського флоту.

“Сторожовий фрегат ВМС Росії “Адмірал Макаров” зажурився. Так-так, ви все правильно зрозуміли! Бог морів мститься кривдникам України. Фрегат “Адмірал Макаров” було закладено у лютому 2012-го на суднобудівному заводі “Янтар” у Калінінграді, спущений на воду у 2017-му. А у 2022-му, коли взяв участь у вбивстві українців, вирушив за крейсером “Москва”, куди йому й дорога!” – написав Гончаренко.

 

“Адмірал Макаров” ввели у стрій у 2017 році, він був оснащений сучасними засобами ППО та мав на озброєнні крилаті ракети “Калібр”.

За даними нардепа, внаслідок удару ракетою “Нептун”, від якої “Адмірал Макаров” не зміг ухилитися, фрегат отримав сильні пошкодження, але поки що залишається на плаву.

Світлана

Редактор “Українського репортера”