Голова Держприкордонслужби України пропонує путіну наштампувати нові медальки та затвердити нову модель танка

В кацапстані психоз “пабєдобєсія” триває. Де тільки можливо, намотані георгіївські стрічки. Розмальовані нові символи агресії. Знову «дєди воєвалі» і «можем повторіть». Замовчування внеску інших в перемогу над нацизмом, як і причетність нємитой до розв’язання найкривавішої війни.

Парад «військових» з нелюдським обличчям, здатних лише воювати з мирним населенням та красти мікрохвильовки і пралки, підготовлено.

Але цього року вийшла халепа. Для масштабності свята не вистачає перемог і гостей. До того ж, рашка тепер є автором нової ідеології – «рашизму», що гірший «нацизму».

І це ж треба: навіки свідомо вкласти як мінімум понад 25 тисяч своїх орків, знищити тисячі одиниць техніки, щоб спробувати продемонструвати надуману надвеличність! А натомість «друга армія у світі» стала посміховиськом для всієї планети.

За такі заслуги вітаємо русню з “ДНОМ МРАКОБЄСІЯ”. І пропонуємо вовкі пуйлу на честь «Дня неПобеды» обов’язково наштампувати нові медальки та затвердити нову модель танка (ескізи додаються).

Знайте: упокорити Україну у вас не вийде – радше самі упокоїтесь. Українські захисники продовжать нищити кожного загарбника.
І затямте, тварі: Україна – вільна, незалежна та демократична країна. Нашу історію мокшанським болотам не відняти…
Слава нації! Смерть ворогам!

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.

Джерело: Фейсбук

Редакція

Редакція “Українського репортера”