Чи заріжуть Путіна на операційному столі? Кремлівського диктатора очікує хірургічна операція

Чи заріжуть Путіна на операційному столі? Кремлівського диктатора очікує хірургічна операція, після якої, ймовірно, відновлюватиметься від двох до п’яти днів.

Про це 12 травня повідомив Telegram-канал “Генерал СВР”.

“Підготовлено свіжі “консерви” з короткими виступами президента, відео участі Путіна у нарадах, реакція на заплановані події, схвалення ротацій, підписи указів, схвалення та осуд різних процесів і діячів. За оцінками організаторів “прикриття”, заготовок має вистачити щонайменше на 10 днів”, – ідеться у повідомленні.

Лікарі, за інформацією джерела, прогнозують відновлення президента РФ протягом двох – п’яти днів, але в оточенні Путіна вирішили перестрахуватися.

“Пересування президента у разі потреби імітуватиме один із двох дублерів. Також підготовлено можливість “проходу” дублера перед публікою”, – зазначають у повідомленні.

Операцію проводитимуть уночі і, як зазначає інсайдер, почнуть у проміжку з 1.00 до 2.00, дати ще не визначено.

“Увесь медичний персонал чергуватиме вже починаючи із сьогоднішньої ночі. Дата варіюється з метою безпеки, але треба розуміти, що лікарі наполягають на якнайшвидшому проведенні. Серед медиків виключно російські фахівці, всі пройшли багаторівневу перевірку”, – ідеться у пості.

“Наглядачем по країні” на час недієздатності Путіна буде 70-річний секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

Telegram-канал “Генерал СВР” закликав людей, від яких залежить ухвалення рішень у силових структурах, в армії, на будь-якій державній посаді в РФ, “10 разів подумати перед тим, як вирішити, чи варто виконати злочинний наказ, який віддає керівництво поки що чинного режиму”.

У пості зазначили, що зміни можуть початися швидше, ніж здається, а зі смертю Путіна “настане час відповісти за підтримку цієї злочинної влади”.

Редакція

Редакція “Українського репортера”