Вісім мільйонів за рік заробив з дружиною міністр економіки Ігор Петрашко

За минулий рік родина міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко заробила близько 8 мільйонів гривень, із яких 534 тисячі – це зарплата на посаді міністра.

Про це свідчать дані  декларації Петрашка

Окрім того, понад 6 мільйонів заробітної плати Петрашко отримав під час роботи в Управлінському товаристві УЛФ та близько 140 тисяч – у банку “ПУМБ”, – повідомляє Українська правда.

Дружина міністра, громадянка Росії, Світлана Петрашко заробила майже 700 тисяч гривень у державному Фонді розвитку інновацій. Окрім того, вона стала власницею автомобіля Toyota Land Cruiser 200, випущеного у 2020 році. Його вартість склала 2,2 млн. гривень.

Міністр економіки також отримав прибуток із процентів від юридичної особи Morgan Stanley, зареєстрованої за кордоном у сумі близько 553 тисяч гривень.

Як і в минулорічній декларації, родина міністра зберігає кошти як на банківських рахунках, так і в готівці. Зокрема міністр нарахував в себе 510 тисяч доларів та 2,3 мільйони гривень готівкою, а дружина – 395 тисяч доларів та близько 1,4 мільйона.

На банківських рахунках у родини Петрашка є 827 тисяч доларів та близько 2,1 мільйони гривень.

Інших змін у декларації, у порівнянні із минулорічною не відбулось.

Нагадаємо, що рік тому новопризначений міністр економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко не задекларував квартиру у Москві, частка у якій є власністю його дружини, будинок під Києвом та два елітних авто.
Через кілька днів він доповнив дані в своїй декларації.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *