У Верховній Раді на коронавірус захворіло 75 людей

У Верховній Раді 75 осіб захворіли на COVID-19. Через спалах пандемії народні депутати вирішили зробити перерву в роботі до 20 жовтня.

Від початку карантину на COVID-19 захворіли 49 парламентарів і 26 працівників апарату Верховної Ради. Одна з працівниць секретаріату Ради померла.

Як повідомляє «Укрінформ», за останній час коронавірус підтверджено в 46-ти народних депутатів України, в тому числі у 20-ти – у вересні. Крім того, в 17 працівників апарату Верховної Ради, з них у семи – у вересні. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит агенції.

Зауважимо, що протягом вересня-жовтня на коронавірус захворіла лідерка фракції «Голос» Кіра Рудик та п’ятий президент України, очільник «Європейської Солідарності» Петро Порошенко. Крім того, COVID-19 підтверджено в голови фракції «Слуга народу» Олександра Корнієнка і двох народних депутатів – Ігоря Палиці (група «За майбутнє») та Нестора Шуфрича («Опозиційна платформа – За життя»).

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що до кінця тижня добовий приріст хворих на коронавірус збільшиться до 5 тисяч. Кількість недужих за добу найімовірніше зростатиме й надалі. При цьому, на його думку, ситуація не критична. Хоча число госпіталізованих продовжує стрімко зростати. Наразі заповнені понад 50% ліжко-місць по всій країні.

Нагадаємо, станом на 6 жовтня в Україні вже 234 584 людей інфікувалися коронавірусом. Із них померли від ускладнень або супутніх захворювань 4 520, одужали – 103 401. За останню добу інфекцію виявили ще в 4 348 людей.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *