Сашка Положинського знову викликали на допит у справі Шеремета

5 лютого адвокати захисту Андрія Антоненка попросили Печерський районний суд Києва допитати співака Олександра Положинського, аби той пояснив, звідки в підозрюваного був муляж міни.

Про це повідомляє видання “Букви“.

Після початку судового засідання адвокати Антоненка, який є підозрюваним у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, попросили суд про допит Положинського.

“Один із основних доказів слідства по Антоненку – нібито знайдений у нього предмет, схожий на міну, яку не визнано експертизою, що є в матеріалах справи, вибуховим пристроєм. Зараз у суді присутній Олександр Положинський. Він може пояснити обставини, за яких Антоненко отримав цей предмет. Просимо про допит цього свідка”, – заявив адвокат Антоненка Станіслав Кулик.

Прокурор Зузак не заперечував проти допиту. Суддя Віталій Писанець клопотання захисту задовольнив.

Адвокати також попросили додати до матеріалів справи заяви ряду осіб про готовність взяти Антоненка на поруки. Це, зокрема, нардепи Михайло Бондар і Яна Зінкевич, екснардеп Оксана Корчинська, ветерани та волонтери.

Нагадаємо, що вперше лідера гурту “Тартак” Сашка Положинського допитали у справі вбивства Павла Шеремета 13 січня.
Офіс генерального прокурора України продовжив термін досудового розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета до квітня 2020 року.

4 лютого у суді щодо запобіжного заходу Андрію Антоненку, підозрюваному у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, адвокати оголосили відвід судді

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *