Путін заявив, що готовий зустрітися з Зеленським у Москві, а про Донбас радить говорити з “л/днр”

Після того як Президент України Володимир Зеленський запропонував Путіну зустрітися на фронті за кілька днів прозвучала відповідь з Кремля, але в традиційному стилі московії – розставляти пастки.

Путін зробив підступний дипломатичний хід, сказав, що, мовляв, готовий прийняти президента України Володимира Зеленського в Москві «в будь-який зручний час», якщо той хоче обговорити двосторонні відносини.

Російський диктатор відкриває пастку, заявивши: якщо Зеленський хоче обговорювати проблеми Донбасу, то це, мовляв, треба робити спочатку з представниками «днр» та «лнр». А вже потім, мовляв, буде сенс обговорювати ці питання з представниками «третіх країн» (так він назвав Росію).

Як відомо, Україна не веде перемовин з ватажками бандитсько-терористичних «днр» та «лнр». Росія вперто і постійно намагається змусити офіційний Київ започаткувати переговорний процес з цими кримінальниками, повторює свою мантру, що, мовляв, у нас триває “громадянська війна”.

Нагадаємо: президент США Джо Байден вважає президента Росії Володимира Путіна “вбивцею”, який “заплатить” за втручання у вибори США.

Читайте також: 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.