У Римі померла голова будинку мод Fendi

У Римі на 81-му році життя померла модельєр Карла Фенді, президент будинку моди Fendi, заснованого її батьками в 1925 році. Нещодавно Карла перенесла тяжке захворювання легень, кілька днів тому її виписали з лікарні і вона повернулася у свою резиденцію, палац Палаццо Русполі.

Компанію, яка стала основою для всесвітньо відомого будинку мод, в 1918 році заснувала Адель Касагранде. Тоді це був просто магазин шкіри та хутра. У 1925 році Адель вийшла заміж за Едуардо Фенді, після чого компанію перейменували на Fendi. Після завершення Другої світової війни всі п’ять дочок пари стали працювати на цей бренд. Паола займалася хутром, Анна – дизайном, Франка – зв’язками з громадськістю, Карла – справами компанії, Альда стала комерційним директором.

Ключовим рішенням сестер, яке вплинуло на подальний розвиток компанії, стало запрошення молодого німецького дизайнера Карла Лагерфельда. Він зробив Fendi одним з найпопулярніших модних брендів у світі.

Сьогодні Fendi випускає одяг, аксесуари і парфумерію. Валізи Fendi є одними з найпопулярніших у світі, ціна них стартує від 1 000 євро.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.