У Києві викрали лідера націоналістичної організації “Білий молот”

У праворадикальній націоналістичній організації “Білий молот” заявляють про “викрадення” їхнього координатора Владислава Гораніна. Про це повідомляє офіційна сторінка організації ВКонтакте.

“Гораніна Владислава, псевдо Горан, сьогодні викрали невідомі в цивільному. На перетині вулиць Васильківської і Стельмаха на Гораніна скоїли напад, заламали і заштовхали до машини (чорний джип з номерами 238-20 ЕН). Очевидці-перехожі стверджують, що чолов’яги душили Гораніна, і кричали при цьому “стояти, СБУ!” . Машина поїхала по вул. Стельмаха у напрямку Голосіївського лісу. Наразі місцезнаходження Гораніна невідоме. Дружина сказала, що Владислав виїхав на захист дипломної роботи, але за деякий час знайомі очевидці повідомили її про те, що побачили”, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу Служба безпеки України заявляє, що не здійснювала жодних дій стосовно лідера націоналістичної організації “Білий молот” Владислава Гораніна. Про це повідомила у Фейсбуку речниця СБУ Олена Гітлянська.

“Служба безпеки України не здійснювала та не здійснює жодних оперативних або слідчих дій стосовно координатора організації «Білий молот» Владислава Гораніна. Увага!!! Голова СБУ доручив вжити всіх необхідних заходів для розшуку Гораніна”, – заявляє Гітлянська.

Органiзацiя “Білий Молот” об’єднує молодь праворадикальних поглядів.

19 лютого активісти “Білого Молоту” проводили в центрі Києва марш у пам’ять про події Революції Гідності та влаштували бійку з правоохоронцями.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *