Олексій Данілов про Венедіктову і Баканова: “Це не останнє звільнення. Ще будемо бачити певні процеси”

Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи звільнення генпрокурора і глави СБУ, зазначив, що це не останнє гучне звільнення і попросив ставитися до цього спокійніше.

Про це він заявив в ефірі “24 каналу“.

“Давайте більш спокійно до цього відноситися… Я думаю, що це буде не останнє звільнення. Ми ще будемо бачити певні процеси. Це життя, воно не може зупинятися”, – зазначив Данілов.

За його словами, у сучасному світі важко приховати, де хто був у перші дні війни і деякі чиновники, відчуваючи провину самі вирішують піти у відставку.

Данілов натякнув, що в РНБО знають, де і хто був.

Також Данілов закликав олігархів брати приклад з Ріната Ахметова, який заявив, що змушений вивести свою інвесткомпанію SCM з медійного бізнесу.

Як зазначалось, 19 липня ВР відправила Венедіктову у відставку.

Раніше президент Зеленський відсторонив Венедіктову з посади генерального прокурора України. Він пояснив це рішення тим, що багато співробітників прокуратури здійснили державну зраду, залишившись на окупованій території та співпрацюючи з ворогом. Про звільнення Венедіктової поки не йдеться, – казали раніше в ОП.

Також Зеленський усунув Баканова від виконання обов’язків голови СБУ. 19 липня Рада звільнила Баканова з поста глави СБУ.

Держдеп США зазначив, що стежить за кадровими перестановками в українській владі.

Читайте також: 

Редакція

Редакція “Українського репортера”