Олег Корецький: я не збираюся сам звільнятися з ДБР

Керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький заявив, що не не збирається звільнятися з бюро, адже знає, що діяв завжди законно.

Про це він заявив під брифінгу 9 липня, – повідомляє Еспресо.

За словами Корецького, після його пресконференції 8 липня ДБР виставило в себе на сайті певні повідомлення, які різнились між собою.

“Ці повідомлення абсолютно різні за своєю природою. Як на сайті офіційному в Інтернеті ДБР, так і на Facebook-сторінці. На сайті ДБР вони написали, що заяви політично вмотивовані, наскільки я пригадую, що я розголошую таємницю досудового розслідування. У таких обережних тонах. А на Facebook-сторінці вони прямо звинуватили мене в чому. Звинуватили в тому, що я зливав матеріали кримінальних проваджень і у зв’язку з цим я хочу звільнятися з ДБР”, – зазначив слідчий ДБР.

Він наголосив, що не збирається звільнятись із ДБР.

“Так от я хочу просто наголосити на деяких позиціях, на деяких моментах. Я не збираюся сам звільнятися з ДБР. Абсолютно. Тому що вважаю і знаю, що діяв завжди законно, як і на сьогоднішній день, коли я прийшов до вас і розповідаю ці речі. Я не розголошував таємниці досудового розслідування і не розголошую їх. Бо я знаю, що таке таємниця досудового розслідування і в яких межах, що можна вам розповісти”, – додав Корецький.

Керівник слідчої групи Державного бюро розслідувань Олег Корецький заявив, що на нього чинився тиск з метою порушення кримінальних проваджень проти п’ятого президента Петра Порошенка.
Корецький заявив, що слідчим дають вказівку щодо справ проти Порошенка, а ті вирішують, чи можуть її виконати чи ні, адже до справ прикута суспільна увага.
У ДБР заявили, що керівник слідчої групи Олег Корецький звільняється нібито через факти зливу службової інформації у кримінальних провадженнях.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *