Офіс Президента: “Вуличне насильство досягло загрозливого масштабу”

Володимир Балух у лікарні усе ще перебуває без свідомості, він – на апараті штучної вентиляції легень.

Нагадаємо: у ніч на вівторок 8 вересня колишнього політв’язня Кремля, принципового громадського активіста Балуха побили на території столичного Гідропарку.

Офіс Президента України заявив, що вкрай стурбований інформацією про цей напад. Влада вимагає від Національної поліції швидкого та повного розслідування цього злочину.

Водночас керівництво держави стверджує: “Вуличне насильство в Україні останніми роками досягло загрозливого масштабу. Злочинці відчули, що принцип невідворотності покарання не працює. Очікуємо від правоохоронців більш систематичної роботи для відновлення порядку на вулицях та превенції правопорушень.”

Як бачимо, критичні стріли випущено у бік міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Реакції міністра поки що нема. Яким чином відомство буде виправляти ситуацію? Коли громадяни нарешті відчують себе у безпеці?

Щодо столичного Гідропарку: ця територія здавна була криміногенною. Чи відомо було про це міській поліції?

Так.

Як реагували правоохоронці? Чи було збільшення кількості патрульних в Гідропарку? Чи ефективною була профілактична робота у цьому мікрорайоні? Судячи з усього, Гідропарк залишався поза увагою вартових правопорядку. Кримінал і далі тут править бал. Таке собі “злочинне Чикаго”. Певно, комусь це вигідно.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *