Обвинувченого у “вбивстві” журналіста Бабченка посадили на 60 діб

Стало відоме прізвище підозрюваного в організаії “вбивства” журналіста Аркадія Бабченка. Це – Борис Герман. За деякими даними, він є директором українсько-німецького підприємства, що розташоване у Вишневому. Фірма спеціалізується на виготовленні зброї для оборонного комплексу.

Шевченківський суд столиці обрав 31 травня запобіжний захід Борису Герману – 60 діб в СІЗО без права внесення застави.

Пояснюючи свою роль в організації злочину, Герман зробив несподівану заяву – нібито він співпрацює з “внутрішньою розвідкою з приводу виявлення на території України впливу Російської Федерації щодо зміни влади України”.

За його словами, йому було поставлено завдання начебто вивчати “потоки коштів, які приходять в Україну” з Росії, терористичних груп, політичних партій та діячів, які фінансуються людьми з оточення Володимира Путіна. Він стверджує, що епізод “вбивства” Бабченка був нібито частиною його роботи; “ми чудово знали, що не буде ніякого вбивства, що це все буде інсценовано”, – сказав обвинувачений.

Однак в коментарі журналістам прокурор запевнив, що заяви Германа є неправдою, матеріалами справи не підтверджується його співпраця з контррозвідкою.


На цю тему читайте також 

https://ukrreporter.com.ua/now/arkadij-babchenko-zhyvyj-zamah-na-nogo-spetsoperatsiya-sbu.html

https://ukrreporter.com.ua/politic/operatsiya-babchenko-pidryvaye-doviru-do-vlady.html

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *