Нардепу Шевченку порадили “пройти пекло білоруських СІЗО”. Читачі про візит “слуги народу” до Мінська

Знову змусив говорити про себе народний депутат із фракції “Слуга народу” Євгеній Шевченко – він відвідав Мінськ, де побував на Всебілоруських зборах під керівництвом самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Фото і відео з цієї події Шевченко оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуку.

Керівництво фракції “Слуга народу” заявило, що Шевченко був на цих зборах як приватна особа і не мав представницьких функцій.

Раніше “Український репортер” розповідав, що Євгеній Шевченко став одним із перших українських депутатів, який привітав білоруського президента Олександра Лукашенка з перемогою на виборах. Хоч ЦВК країни ще не підбила остаточних підсумків перегонів.

“Український репортер” багато писав про те, що в Білорусі диктаторський режим жорстоко розправляється з невгодними, розганяючи акції протесту проти фальшування результатів виборів.

Євгеній Шевченко у 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №76 (Запорізька область) як безпартійний. У Раді він – у цій фракції. Був довіреною особою кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського на виборах 2019 року. Підприємець. Обіймав керівні посади в компаніях “Eurocape New Energy”, “ECE Projektmanagement G.m.b.H”, “Агросталь”, “Цветмет”. Раніше працював електриком у колгоспі. Закінчив Класичний приватний університет (м. Запоріжжя), кваліфікація “юрист”.

Ось як відреагували соцмережі про сьогоднішній візит цього нардепа до диктатора Лукашенка:

Малюнок Андрія Петренка.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *