На Київщині намагаються роздерибанити мільярд гривень

“Дерибанники на місцях намагаються зірвати куш та вкрасти з обласного бюджету Київщини 1 мільярд гривень”. Про це йдеться у заяві, яку розміщено на офіційному сайті Київської обласної ради.

Проект розподілу бюджету, який пропонується нинішньою провладною командою, названо політичною корупцією. Мовляв, в документі знехтувано будь-якою логікою та потребами територій, натомість враховано лише передвиборчі потреби депутатів.

Щоб змінити таку ситуацію, пропонуєтьс, щоб представники територіальних громад Київщини через відкритий діалог з представниками кожної території області (чи то велике місто, чи найменше село), сформувати цілісний збалансований проект бюджету з урахуванням реальних потреб і пропозицій від кожної з територій.

Бо цей 1 мільярд гривень – це кошти не представників провладної команди, не представників партій та не депутатів обласної  чи Верховної ради, – “це кошти  платників податків Київщини, які мають бути повернені людям через соціальні блага, через побудовані школи, садочки, дороги, через якісне вуличне освітлення, через підвищення рівня екологічної безпеки та безпеки на вулицях”.

У цій заяві є ще один гострий момент. Так, зазначається: “Окрім фінансово-політичної корупції, є й інший виклик для нашої рідної Київщини: загроза створення в ній феодального князівства. З 2014 року в нашій країні впроваджується реформа децентралізації, яка базується на принципі добровільності об’єднання.

Утім, знову ми побачили документ з новою мапою громад Київської області без урахування реальних побажань мешканців громад…” Чому так відбувається? Одна з причин, зазначених у цій заяві, – намагання “узурпувати владу на окремих територіях та отримати на місцях доступ до бюджетного ресурсу в своїх політичних інтересах”.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *