На Донеччині поховали активіста Артема Мірошниченка, якого закатували за українську мову

У Бахмуті Донецької області попрощалися з активістом і волонтером Артемом Мірошниченком, якого раніше побили за українську мову.

На траурну церемонію в мікрорайоні Забахмутка зібралися близько 200 осіб. Деякі люди приїхали з інших міст – Торецька і Костянтинівки, пише видання “Своі.CITY“.

Потім траурна процесія пройшла вулицями Бахмута. Поховали Артема Мірошниченка на кладовищі у селищі Ямпіль, де покояться його рідні.

Як повідомлялося раніше, на Артема Мірошниченка напали ввечері 29 листопада у Бахмуті. Причиною жорстокого побиття вважають те, що він відповів українською мовою.

Волонтера знайшли без свідомості через дві години, доставили в обласну травматологію в Лимані з численними травмами. Його не стало 6 грудня.

Усі, хто знав Артема, згадували його як щирого скромного хлопця, завжди готового прийти на допомогу. Ніхто не міг припустити, що втратять його так рано.

За словами дружини брата загиблого, місцевої активістки Катерини Мирошниченко, Артем – одна з найдобріших людей, кого вона знала.

“Він допомагав буквально всім: котика витягти, у шпиталі допомогти, у побутових речах. Є активісти, які щось доказують, а він нікому нічого агресивно не насаджував. Його побили нізащо, бо просто захотілося”, – каже вона.

Сергій Мирошниченко, брат Артема, додає, що загиблий був дуже щедрим до всіх, не шкодував нічого. Також старався на армію віддавати все.

Він дуже хотів жити, дуже боровся за своє місто, щоб у місті було гарно, а не небезпечно. Щоб тротуари були хорошими, щоб світло горіло, щоб не били ліхтарі. Він допомагав військовим. Він весь час був у роботі, але ми недооцінювали це. Він дуже любив тварин, рятував їх. У нас захворіла кішка, і він навіть кредит взяв, щоб її вилікувати. Він навіть мух не вбивав, а відпускав їх у вікно,
– пригадує Микола Мирошниченко, батько Артема.

Додамо, що Артем Мирошниченко був активістом і волонтером: плів маскувальні сітки, допомагав українським військовим грошима, приходив на більшість патріотичних акцій у Бахмуті.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *