Вбивство Аркадія Бабченка: сусіди бачили підозрілий джип

Одна із основних версій слідства у вбивстві Аркадія Бабченка – журналістська діяльність. 

Зранку біля будинку, де мешкав Аркадій, чергували поліцейські, перевіряли автомобілі та шукалиь відео із реєстраторів. Слідчі ходили по квартирах і опитували сусідів. Та незважаючи на вечірню пору, коли більшість мешканців було вдома, ніхто нічого не чув. А якщо й чув, то не звернув увагу, – повідомляє ТСН.

«Не знаю, що тут було, у нас так бабахкає ліфт, що може стріляти хто завгодно хоч автоматами – не чути», – каже сусід загиблого журналіста.

Іван Йосипович мешкає у сусідній квартирі. Каже, що Аркадій із дружиною та донькою проживали тут з півроку. Чим займався сусід – тепер дізнається з новин. Так само, як і подробиці того, що відбулося фактично в нього на порозі. Мешканці під’їзду починають пригадувати деталі.

«Якийсь підозрілий джип, чорний,  молоді чоловіки. Ось мені  дзвонила сусідка, вона каже, що якісь хлопці шукали саме 6-й будинок», – розповідає одна з мешканок.

Нагадаємо, що зранку, в день вбивства, Аркадій Бабченко написав свій останній пост у Фейсбуку.

І присвятив його даті 29 травня, яку назвав своїм другим днем народження. «Чотири роки тому генерал Кульчицький не взяв мене на цей вертоліт. Через перевантаження. Години за дві після цього фото, його збили. Загинули 14 людей. А мені пощастило. Другий день народження, виходить», – написав Аркадій.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *