В інвесткомпанії Dragon Capital відбулися обшуки

В інвестиційній компанії Dragon Capital проходять обшуки. Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він висловив обурення з приводу таких дій і доручив розібратися в ситуації.

“Мені щойно повідомили, що зараз відбуваються обшуки в інвестиційній компанії Dragon Capital. Доручив Урядовому уповноваженому зв’язатись і з’ясувати, що там відбувається. Звісно, я не маю права втручатися у роботу СБУ, але вважаю, що все повинно відбуватися адекватно – без паралізування роботи одного з найбільших інвестиційних фондів”, – заявив Гройсман.

Нагадаємо, лише вчора Гройсман закликав правоохоронців не “кошмарити” бізнес.

О 13:00 очільниця прес-служби компанії Ольга Белобловська повідомила, що СБУ “имеет решение суда на выимку компьютерной техники. Речь идет о незаконном использовании программного обеспечения. При этом компания легально и официально купила эту программу”.

“Мы добровольно предоставили всю необходимую следователям информацию и на данный момент обыск вроде как завершен. Изымали не все компьютеры. Возвращаемся к работе”,- додала пізніше”.

Згодом СБУ пояснила, що проводила обшуки з метою конфіскації шпигунських програм російського виробництва.

“Співробітники СБУ провели обшуки та вилучили комп’ютерну техніку загалом у восьми компаніях, які використовували та реалізовували шпигунське російське програмне забезпечення з прихованими функціями негласного доступу, в тому числі до інформації з обмеженим доступом”, – йдеться в повідомленні відомства.

Dragon Capital – одна з найбільших українських компаній, що працюють у сфері інвестицій та фінансових послуг. Dragon Capital здійснює брокерські операції з акціями та борговими інструментами, супровід угод із залучення капіталу, прямі інвестиції та управління активами. Компанія існує з 2000 року. Міноритарним пакетом Dragon Capital до 2017 року володів Goldman Sachs. Генеральним директором компанії є Томаш Фіала.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *